Ještě nás neznáte? Kdo jsme a proč vyzkoušet právě náš produkt?

ProBioBed s.r.o. je česká firma, která se specializuje na výrobu podestýlek z hoblin. Celý výrobní proces je sestaven tak, aby nevznikl žádný odpadový materiál a vstupní surovina, kvalitní smrková kulatina, byla bezezbytku zpracována. Dřevní hobliny jsou biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí.

Podestýlka ProBioBED je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí všem domácím mazlíčkům.

Aktivně se zabýváme výzkumem a vývojem nových materiálů. V minulých letech jsme vyvinuli probiotickou podestýlku ProBioBED PLUS (na našem e-shopu si jí můžete koupit ve dvou různých baleních). Je určena nejen pro koně, králíky, drůbež, krůty a další hospodářská zvířata, ale i pro hlodavce, činčily, morčata, křečky, ježky, myši, potkany a jiné domácí mazlíčky.

Do bezprašných sterilních hoblin je v průběhu výrobního procesu aplikována speciálně upravená probiotická kultura ProBioSORB, která dodává podestýlce unikátní vlastnosti. Omezuje množení patogenních mikroorganismů, omezuje rizika vzniku nebo šíření infekce a snižuje zápach podestýlky inhibicí rozkladu močoviny. Navíc podporuje zažívání, snižuje vznik dermatitid a kožních zánětů a riziko zánětů a infekcí kopyt, paznehtů a drápů.

Výběrem podestýlky od českého výrobce ProBioBed s.r.o. podporujete místní ekonomiku a podnikání. Můžete mít jistotu, že Vaše peníze jdou do rukou českého výrobce, který si zakládá na kvalitě a spokojenosti zákazníků.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku6. 9. 2023, 15:57

Blog > Související

Bohemia Eventing Tour a finále KMK 2023Bohemia Eventing Tour a finále KMK ...
První polovina září byla ve SK Borová ve znamení závodů ve všestrannosti. Celkem za dva víkendy...
Podestýlka z hoblin je skvělá volba i pro morčata.Podestýlka z hoblin je skvělá volba...
Hobliny ProBioBED mají vysokou schopnost absorbovat moč, což je pro morčata velmi důležité....
Pavla a činčilák Mavrik a jejich zkušenosti s probiotickou podestýlkou ProBioBED PLUS 250lPavla a činčilák Mavrik a jejich zk...
Chtěli bychom s naším činčilákem pochválit Vaši podestýlku. Používáme ji sice jen do záchodku,...
Sponzorování 16. a 17. mezinárodní výstavy Českého křeččího klubuSponzorování 16. a 17. mezinárodní ...
Od 7 hodin ráno probíhala přejímka křečků a křečíků, kteří se účastnili výstavy. Všem vystavovatelům...