Výdejní (ne)místo

Čas od času nám v komentářích necháte zmínku o tom, jak jste hledali místo výdeje při osobním odběru. Chtěli bychom jen podotknout, že naše výdejní místo vlastně ani výdejným místem v pravém smyslu slova není.

Chtěli jsme vyjít vstříc všem těm, kteří buď bydlí v blízkosti, nebo mají cestu kolem. A co si budeme nalhávat, ceny za poštovné, které nijak nenavyšujeme ve svůj prospěch a které nám zcela určují dopravci, nejsou nezanedbatelné. Pokud se tedy rozhodnete k nám přijet osobně, jste vždy vítáni. Nenajdete žádnou kamennou prodejnu nebo výdejnu, ale přijedete přímo k výrobní hale. Zde Vám vše, co budete potřebovat, předáme. Na místě přijímáme jen hotovost, takže prosíme zkuste mít, pokud možno, přesnou částku. A jestli chcete mít 100% jistotu, tak předem zavolejte.

Takže, najdete nás v Rousínově, ČECHYNĚ 193, 683 01 (exit 216 dálnice D1). Některé mapové aplikace, například mapy.cz, Vás přivedou přímo k výrobní hale.

Pokud navigaci nepoužíváte, připojujeme popis trasy

  1. Příjezd po ulici Tománkova, vyjedete jí úplně nahoru po žulových kostkách. Za železničním mostem, který přejedete, je po pravé straně průmyslový areál JITONA.
  2. Projedete vrátnicí (hlásit se nemusíte).
  3. Zahnete první odbočkou (za firmou H+H) vpravo.
  4. Následně na konci na rozdvojení zahněte vlevo. Před Vámi (cca 100 metrů) je na pravé straně výrobní hala, před kterou je složená smrková kulatina.
  5. Ve vratech s nápisem EXPEDICE Vám zásilku předáme. V případě potřeby volejte na telefonní číslo +420 731 334 224. Předem zavolejte vždy, když byste chtěli přijet mimo pracovní dobu, kterou máme od 8 do 16 hodin.

Doufáme, že už nikdo nikdy nezabloudí.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku20. 9. 2022, 16:43

Blog > Související

Bohemia Eventing Tour a finále KMK 2023Bohemia Eventing Tour a finále KMK ...
První polovina září byla ve SK Borová ve znamení závodů ve všestrannosti. Celkem za dva víkendy...
Ještě nás neznáte? Kdo jsme a proč vyzkoušet právě náš produkt?Ještě nás neznáte? Kdo jsme a proč ...
ProBioBed s.r.o. je česká firma, která se specializuje na výrobu podestýlek z hoblin. Celý...
Podestýlka z hoblin je skvělá volba i pro morčata.Podestýlka z hoblin je skvělá volba...
Hobliny ProBioBED mají vysokou schopnost absorbovat moč, což je pro morčata velmi důležité....
Pavla a činčilák Mavrik a jejich zkušenosti s probiotickou podestýlkou ProBioBED PLUS 250lPavla a činčilák Mavrik a jejich zk...
Chtěli bychom s naším činčilákem pochválit Vaši podestýlku. Používáme ji sice jen do záchodku,...